Naujienos Informacija Žiniasklaida Klauskite Servisas
Svetainės medis mail Beril - šildymo katilai

 

 

 

Žiniasklaida
Šilti ir jaukūs namai su Beril 2008.09.22

Pasistatęs namus ar sodybą ne vienas susimąsto, kuo gi ekonomiškai ir ekologiškai šildyti namus? Kaip priimti tinkamiausią sprendimą? Išsirinkti tinkamą šildymo sistemą tikrai nelengva užduotis. Ne vienas pasiklysta siūlomoje gausoje. V. Raziūno įmonė siūlo naują, patikimą ir ekologišką būdą šildyti namus.

V. Raziūno įmonė ,,PAKAVIMO SISTEMOS“ veiklą pradėjo 1999 metais. Nuo 2007 metų V. Raziūno įmonė pradėjo dirbti šildymo įrangos srityje. Tai stabiliai besivystanti įmonė, garantuojanti greitą ir kokybišką darbą.
Įmonė dirba visoje Lietuvoje. Patirtis, įgyta įrenginėjant daugybę sėkmingų projektų, susijusių su katilinių įrengimu ir modernizavimu, padeda užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kada buvo įkurta Jūsų firma?
Mūsų firma įkurta 1999 metais. Įmonės tikslas – pateikti klientams ekonomiškas, ekologiškas, alternatyvias ir – svarbiausia kiekvienam klientui – prekes prieinamomis kainomis, todėl įmonė itin didelį dėmesį skiria naujovėms ir originaliems sprendimams.

Kokį prekių asortimentą siūlote šiandien?
2007 metais įmonė rinkai pateikė visiškai naują, analogų Lietuvoje neturintį joninį šildymo katilą BERIL. Be šių katilų, šiandien mūsų įmonė siūlo klientams visą įrangą, reikalingą katilinei įrengti, kabinamus ant lubų infraraudonųjų spindulių šildytuvus, ekonomiškus vandens šildytuvus Thermor, biožidinius, Aquatherm sistemas, kuriomis šildomos, šaldomos sienos bei lubos.

Labai išpopuliarėjo ekologija. Daugelis, statydami namus, ieško ekologiškų medžiagų, taip pat nori įsirengti ekologišką šildymo sistemą. Ką galite pasiūlyti tokiems klientams?
Mums rūpi ekologiniai klausimai, siekiame puoselėti gamtą ir saugoti ją nuo taršos, todėl visi mūsų siūlomi produktai yra 100 procentų ekologiški, visiškai neteršia gamtos, jie yra saugūs naudoti, neturi jokio neigiamo poveikio nei žmogui, nei aplinkai.

Kiekvienas ieško optimalaus kainos ir kokybės santykio, ar Jūsų siūlomos sistemos atitinka šiuos lūkesčius?
Mūsų siūloma šildymo sistema visiškai atitinka kainos, ekonomiškumo ir kokybės santykį. Joniniai šildymo katilai sąlyginai yra nebrangūs, taip pat klientai dar papildomai sutaupo, nes:
1.joninė šildymo katilinė užima labai mažai vietos (pvz., namui iki 600 kv. m užima apie 1 x 1 x 0,2 m),
2.joninei šildymo katilinei nereikia kamino, nereikia įdėklo kaminui,
3.nereikia ypatingos priežiūros,
4.nereikia projektų,
5.nereikia priduoti katilinės atitinkamoms institucijoms,
6.katilinė įrengiama per 1 dieną.

Tai puikus sprendimas, nes Jūs papildomai sutaupote, Jums nereikia įsirengti katilinės, kamino, nereikia įsivesti dujotiekio (dujinio šildymo atveju), nereikalingi kasimo ir dirvožemio suardymo darbai (geoterminio šildymo atveju), nereikia įsirenginėti malkinės ir rūpintis malkomis, anglimis ir kt. (šildymo kietu kuru atveju). Tai ypatingai aktualu šiuo laiku, kai statybos ir darbų atlikimo sąnaudos yra tokios didelės.

Kuo išskirtinės Jūsų siūlomos šildymo sistemos?
Katilas veikia jonizacijos principu, naudojant specialų, nenuodingą, neužšąlantį skystį. Sąveikaujant elektrai ir šiam skysčiui, vyksta jonizacijos procesas, kurio metu išsiskiria 2–4 kartus daugiau šilumos, negu naudojant įprastas tradicines technologijas. Sistemoje įmontuota valdymo sistema, kuri automatiškai palaiko temperatūrą visą parą, pagal išankstinį nustatymą. Galimas katilinės valdymas mobiliuoju telefonu (tai ypač patogu, kai šeimininkai yra išvykę, užmiesčio sodyboms. Mobiliuoju telefonu iš anksto yra galimybė įjungti katilinę. Todėl šeimininkai po kelių valandų, atvykę į savo namus ar sodybą, randa jau šiltas patalpas).

Kodėl verta jas pasirinkti?
Šį šildymo būdą verta pasirinkti dėl daugelio priežasčių. Tai ne tik ekologiškas šildymo būdas, bet ir Jūsų laiką bei lėšas taupantis pasirinkimas:
1.tai vienas pigiausių šildymo būdų,
2.tai vienas pigiausių katilinės įrengimo požiūriu,
3.tai ekologiškas šildymo būdas,
4.tai komfortiška šildymo sistema,
5.tai mažai vietos užimanti katilinė.Kiekvienas įsirenginėdamas nuosavame name šildymo sistemą baiminasi, kad teks dirbti ,,pečkuriu“, ką galite pasakyti tokiems klientams?
Joninė katilinė neskleidžia jokio kvapo, nėra šiukšlių, pelenų ar dulkių. Katilinė yra kompaktiška, tinka įvairios paskirties patalpų šildymui. „Pečkuriu“ klientui tikrai neteks dirbti. Joninė šildymo katilinė taip priderinama prie kliento poreikių, kad klientas pamiršta, jog turi namuose katilinę.

Šiandieninėje rinkoje siūloma daugybė alternatyvių šildymo būdų – geoterminis šildymas, aeroterminis, kuo pranašesnės jūsų šildymo sistemos?
Mūsų siūlomas šildymo būdas pranašesnis tuo, kad elektros sąnaudos šildymui yra ne didesnės nei šildantis geoterminiu šildymo būdu, o katilinės įrengimo sąnaudos yra mažesnės ir pigesnės net kelis kartus.

   Atgal
Kontaktai

UAB "Beril"

Pagrindinis: tel. +370 659 98787
info@beril.lt

Beril, Ferroli šildymo įrenginiai.
Pardavimas, įrengimas, paleidimas,
reguliavimas, priežiūra, remontas,
atsarginių dalių tiekimas.